Hanna Mosakowska (taniec nowoczesny, gimnastyka artystyczna)
Angelika Rutkowska (hip hop & taniec nowoczesny)

Studentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością TANIEC, a także instruktor ZUMBA Fitness.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat. Następnie przez 4 lata wraz z Młodzieżowo Dziecięcym Teatrem Tańca i Muzyki TINTILO występowałam na deskach Teatru Rampa na Targówku w licznych musicalach i widowiskach muzycznych.

W TINTILO pracowałam przede wszystkim nad technikami scenicznymi, improwizacją, pantomimą, stepem, jak również ćwiczyłam taniec musicalowy. W wieku 15 lat moje zainteresowania artystyczne zaczęły skupiać się głównie wokół tańca. Przez kolejne lata uczyłam się wielu stylów, m.in. latino, dancehall, afro, taniec współczesny, jazz i wreszcie hip hop, new style i new age. Szkoliłam się na warsztatach u polskich oraz zagranicznych choreografów.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko jako instruktor tańca, ale również instruktor rekreacji ruchowej oraz animator czasu wolnego.