Hanna Mosakowska (taniec nowoczesny, gimnastyka artystyczna)
Angelika Rutkowska (hip hop & taniec nowoczesny)
Angelika Rutkowska (hip hop & taniec nowoczesny)

Tańczy i szkoli się od 2001 roku.Chodź już od małego poruszała się przy muzyce. Swoje pierwsze kroki zaczynała przy KAOMA – LAMBADA. Chodziła do Szkoły Muzyki i Tańca “NUTKA” w Płońsku od 2001 r. do 2010 r. Tańczyła różne style tańca przez 9 lat.W czasie gdy chodziła do Szkoły Muzyki i Tańca “NUTKA” jeździła się szkolić na warsztaty taneczne do Szkoły “EGURROLA” w Warszawie.Ukończyła Szkołę MUZYKI I TAŃCA “NUTKA” – 2010r.

Od 2011 r. zaczęła chodzić do Szkoły Tańca “SKORP DANCE STUDIO”. Uczyła się w niej różnych stylów , przeważnie był to : hip-hop,new age, dancehall,modern jazz. Należała do formacji tanecznej “ProgressCrew”. Razem z ProgressCrew jeździła na turnieje,pokazy,zawody tańca.

Jej motto życiowe to : “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to także potrafisz tego dokonać”

W roku 2013 ( 5 stycznia, szkoła tańca “Riviera” ) wzięła udział w castingu do programu “GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC”.

Szkoliła się / szkoli się u polskich tancerzy i choreografów takich jak : Beata Charzyńska,Kasia Kołodziejczyk,Damian Mosakowski,Marta Mirowska,Paweł Gajos Gaj,Julia Żytko,Kaja Kudełko,Paulina Figińska,Tomek Iracki,Marcin Rębilas,Emilia Ohajm,Kuba Mikołaj Frydrychewicz,Michał Kazik,Antonina Stamm,Iga Nowak,Barbara Olech,Olga Nitkowska – Brejniak,Olga Zabłocka,Kaja Sońta,Mieszko Wiśniewski,Paweł Tolak,Ilona Bekier,Sonia Felbur,Piotr Matyjasek,Damian Kowalewski,Karolina Gunera,Agnieszka Białoń,Mateusz Łuka,Hanna Mosakowska,Piotrek Tolak,Marta Stefańska,Aga Darkowska,Kamila Drapało,Agnieszka Jurkowska,Igor Kryszyłowicz,Natalia Andersz,Joanna Sobczak,Paulina Przestrzelska,Piotr Gałczyk,Angelika Paradowska,Klaudia Skrzypińska,Michał Kazik,Patryk Rożniecki.