Hanna Mosakowska (taniec nowoczesny, gimnastyka artystyczna)
Angelika Rutkowska (hip hop & taniec nowoczesny)
Bartek Marszałek (hip-hop, ragga i dancehall)

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku. Jego ulubionymi stylami są hip-hop, ragga i dancehall.

Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak Monika Cichocka, Kuba Makowczyński, Jaroslaw “Edwin” Siwek, Kuba “Frycek” Frydrychewicz. Tańczył w takich ekipach jak formacja SHO, Jiggy Vibez, *Beeah, Ragga Freaks. Obecnie tancerz ekipy |KLLBO.| prowadzonej przez Kubę “Frycka” Frydrychewicza.

Wraz z Jiggy Vibez dowodzonym przez Monikę Cichocką zdobyl 1 miejsce w Reebok Dancehall Clash w 2010 roku. W 2012 roku z zespołem *Beeah sięgnął po wyróżnienie na przeglądzie tanecznym Spontan. Z ekipą |KLLBO.| zdobył wyróżnienie na Asteriadzie 2014, Konfrontacjach Tanecznych 2014, a także 1, 2, oraz 3 miejsce w różnych kategoriach na Przeglądzie Tanecznym Spontan, 2 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Europy w Łowiczu.

Rozwijał się pod okiem instruktorów z najlepszych szkół i ekip w Polsce  Be2Be, FNF, FPC, CARO Dance  a także poza granicami kraju. W Zurychu uczył się pod okiem najlepszych nauczycieli w Szwajcarii w Colombo Dance Faktory” i Zurich Tanztheater Schule” (ZTTS). Wielokrotny uczestnik warsztatów międzynarodowych, gdzie mógł się uczyć od najlepszych na świecie – Anthony Lee, Mike Song, Brian Puspos, Laure Courtellemont, Andrey Bojko.

Występował w wielu klubach i imprezach w Polsce, a także w Szwajcarii m.in. na koncercie Tomm’iego Lee.

Instruktorem tańca został w 2010 roku. Prowadzi zajęcia i warsztaty z takich technik jak hip-hop, ragga i dancehall dla wielu szkół tańca.