Organizacja urodzin dla dzieci

FORMULARZ REZERWACYJNY [POBIERZ]

 Oferta: WARSZAWA, PŁOŃSK


Wesołe Imprezy…

…to projekt stworzony przez grupę ludzi obdarzonych poczuciem humoru i posiadających nieograniczoną liczbę pomysłów
na to, jak tym humorem zarazić Dzieci. 

 

Doświadczenie w organizacji zabaw dla dzieci…

Zabawę prowadzą  profesjonalni  animatorzy z ogromnym doświadczeniem w pracy z Dziećmi, którzy są również dyplomowanymi instruktorami tańca. Wszyscy mają przygotowanie pedagogiczne.  Od 1995 r,  współpracujemy z instytucjami organizującymi czas dla Najmłodszych (urodziny, imprezy okolicznościowe, festyny i.t.p.) Wszystko to pozwala nam na zorganizowanie ciekawych i atrakcyjnych zajęć, zabaw i animacji dla każdej grupy Dzieci.

 

Jakość, bezpieczeństwo, radość…

 W pracy z dziećmi liczą się dla nas przede wszystkim wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Zapewniamy, iż czas spędzony z nami będzie dla Dzieci czasem przepełnionym ogromną radością.

Zaufaj nam a sprawimy, że Twoje Dziecko i Jego goście przeżyją wyjątkowy czas przepełniony UŚMIECHEM!!!

Organizacja przyjęć dla dzieci!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Na każde pytanie odpowiemy z wielką przyjemnością. Zaproś nas do siebie, a zadbamy, aby Twoje dziecko nie przestało się uśmiechać w dniu swojego święta ( elementy programu dostosujemy do wieku Dzieci ).

Wszystkie szczegóły imprezy ustalamy indywidualnie w zależności od liczby uczestników, scenariusza, wybranych atrakcji oraz czasu trwania i miejsca imprezy.

Kontakt : tel. 605 105 542

Przy zgłoszeniu należy dokładnie wypełnić FORMULARZ i wysłać na e-mail : skorp.edu@wp.pl podając pozycję wybranej uroczystości oraz przewidywany dzień i godzina. Zamówienia prosimy zgłaszać nie później niż 2 tyg. przed  uroczystością.

Program urodzinki na wesoło:

Proponowany program przepełniony jest wspaniałą zabawą połączoną z animacjami tanecznymi. Proponujemy również malowanie twarzy i przeróżne cudaki z podłużnych balonów, które później dzieci zabierają do domu. 

CENNIK :

Cena imprezy bez poczęstunku (3 godziny):
–  500 zł

Urodziny : cena nie obejmuje tortu. 

Jeśli zależy Ci na zorganizowaniu niepowtarzalnych i niezapomnianych urodzin, imienin oraz przyjęcia z innej okazji dla Twojego dziecka, to trafiłeś idealnie. Nasz zespół animatorów chętnie przygotuje i przeprowadzi imprezę dla Twojej Pociechy.

 

 

                   Z poważaniem
         Hanna Mosakowska