Obozy

SUMMER DANCE CAMP 2018

Data i miejsce zbiórki (pobierz)

Karta kwalifikacyjna (pobierz)

Regulamin (pobierz)

Spis rzeczy (pobierz)

Deklaracja (pobierz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra i instruktorzy

Hanna Mosakowska 

Absolwentka LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Przez 12 lat uprawiała gimnastykę artystyczną w klubie AZS  AWF Warszawa osiągając bardzo wysokie wyniki. Zakończyła swoją karierę sportową w klasie Mistrzowskiej. W programie zajęć zetknęła się z klasyką. Profesjonalnie prowadzone zajęcia na najwyższym poziomie (balet)  tancerze ze Szkoły Baletowej przybliżyły jej atuty tańca. Zainspirowana baletem rozpoczęła naukę tańca nowoczesnego. W roku 1989r. ukończyła Studium Nauczycielskie im. M. Radziwiłowicz na ul. Czerniakowskiej. Następnie ukończyła Studia Wyższe na kierunku pedagogika uzyskując tytuł magistra. Od roku 1995 jest Dyrektorem Ośrodka Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Skorp. W roku 2002 ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego (dokument wydany przez Ministerstwo Kultury  Narodowe Centrum Kultury. Była zatrudniona w szkole jako nauczyciel. Pełniła też funkcję dyrektora szkoły. Obecnie jest trenerem gimnastyki artystycznej i dyplomowanym instruktorem tańca.

Dodatkowo:  kurs kwalifikacyjny gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej , kurs ukonczenia dla kierownikow placówek wypoczynku

 

Piotr  Biniek 

Tancerz, choreograf, dyplomowany instruktor tańca Hip Hop i akrobatyki sportowej.

Jego taneczna przygoda rozpoczęła się wiele lat temu. Początkowo tańczył Hip Hop. Od kilku  lat zajmuje się New Age. Rozwija swoje umiejętności również w tańcu jazzowym. Podczas prowadzonych zajęć przywiązuje ogromną uwagę do techniki. W zajęciach wykorzystuje locking, waacking oraz elementy break dance. Kiedy tańczy stara się wypełnić każdy bit i  dźwięk  co podkreśla jego perfekcyjny ruch. Poprzez taniec stara się wyrazić siebie, a ruch i muzyka stały się jego sposobem na życie.

Dobra energia i radość życia powodują, że jego zajęcia są pełne pozytywnych wibracji, które udzielają się wszystkim uczestnikom zajęć.  Prowadzi zajęcia w wielu szkołach na terenie Warszawy i okolic z tańca nowoczesnego ?  Hip Hop, disco dance, jazz. Od 2013 roku prowadzi grupę taneczną ? SKORP?, która zdobywa każdego roku nagrody i wyróżnienia. Szkolił się u takich tancerzy  jak :  Cj Salvador, Josh Williams, Andye Jamieson, Lee Daniel, Denzel Chisolm, Galen Hooks, Tony Tran, Jeka Jane, Jun Quemado, Stefano Silvino, Elwira Piorun, Diana Matos. Nadal doskonali swoje umiejętności  w Szkołach Tańca w Polsce i za granicą. Animator zabaw dziecięcych ?  urodzinki dla dzieci. Organizator pokazów tanecznych, imprez okoicznosciowych i tematycznych.  Uczęszcza na studia Uniwersytet & SWPS kierunek psychologia.

Paweł Śląskiewicz, BBoy Śląski!

Przygodę z BBoy-ingiem rozpoczął na przełomie lat 2005-2006, kiedy dołączył do istniejącej już grupy Most Broken Crew. Od tego czasu wiedział, że odnalazł pasję swojego życia. Ciężka praca okupiona wysiłkiem, systematycznością i perfekcją oraz nieustanne rozwijanie swoich umiejętności zaowocowała. Wraz z grupą, coraz częściej brał udział w różnego rodzaju eventach i zawodach. Ten charyzmatyczny bboy ma na swoim koncie udział w teledyskach takich artystów jak: Eldo Jam, Pyskaty Bez Granic, Wigor & Trojak Czysta Forma, a także stałą współpracę z marką odzieżową SSG.

Ponadto, od ponad sześciu lat jako instruktor, skutecznie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności młodszym kolegom. Na zajęciach Bboy Śląski kładzie nacisk głównie na technikę wykonywanych ruchów. Jednocześnie dba, aby trening sprawiał przyjemność, przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu możliwości technicznych i kondycyjnych uczestników. Może również pochwalić się ścisłą współpracą z klubem sportowym X60, podczas której poszerza wiedzę na temat ćwiczeń wzmacniających. Od blisko 6 lat uczy swoich podopiecznych, przekazując im całą wiedzę, którą posiada.

Brał także udział w projekcie Adidas represent w 2012 roku. Jego najważniejsze osiągnięcia grupowe to:

– 2007 – 4 miejsce na zawodach Double skill w Warszawie

– 2008 – 3 miejsce na zawodach Crush Moves w Olsztynie

– 2009 – 2 miejsce na zawodach Chełm Bboy battle 10 w Chełmie

– 2010 – 2 miejsce na zawodach break mania w Kętrzynie

– 2010 – Chełm bboys battle / Chełm  1 miejsce

– 2010 – Eliminacje Warsaw Challenge / Warszawa  1 miejsce

– 2011 – Dill Gang Golden Match / Warszawa  2 Miejsce

– 2011 – Chełm bboys battle / Chełm  1 miejsce

– 2012 – FreeMind Festival / Białystok  1 miejsce

– 2012 – Eudezet Anniversary / Łódź  2 Miejsce

– 2012 – Gang Wars / Warszawa  2 Miejsce

– 2014 – Pal Parkiet / Pruszcz Gdański – 2 Miejsce

– 2014 – Udział w imprezie we Włoszech Fluido Jam 9

– 2014 – Art of Breaking – Footwork Battle / Łódź – 3/4 miejsce

– 2015 – Eliminacje Warsaw Challenge

 

Agnieszka Jurkowska 


Dyplomowany instruktor tańca współczesnego.
Założycielka studia tańca Flash Dance. Swoją przygodę taneczną zaczęła w wieku 10 lat. Pierwsze kroki stawiała w Pałacu Młodzieży w Szczecinie . W roku 2002 ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego (dokument wydany przez Ministerstwo Kultury – Narodowe Centrum Kultury, ul. Elektoralna 12).Dodatkowo: – kurs kwalifikacyjny tańca ludowego, kurs pedagogiki zabawy „ KLANZA”, od 1982r tancerka zespołu tanecznego „Rytm” w Szczecinie. 16lat pracy, jako choreograf, inst. K.O. oraz kierownik różnych zespołów tanecznych. Ukończyła kurs dla kierowników i wychowawców placówek wypoczynku.
Obecnie współpracuje z najlepszymi szkołami tanecznymi w całej Polsce. Prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego w Przedszkolach, Szkołach i Klubach Tanecznych. Zespół tańca nowoczesnego „FLASH DANCE”, „Flash Dance II”, „Mały Flash Dance”, „ Mini Flash Dance”, „ Dynamic Dance”, „ Quatro”, „METRUM” i „Małe Metrum” i wielu innych od roku 1997 zdobywa nagrody i wyróżnienia w licznych Przeglądach Tanecznych, Turniejach Tańca oraz konkursach Ogólnopolskich w federacji IDO. Od najmłodszych lat pasjonuje i zajmuje się tańcem. Przez 10 lat tańczyła taniec jazzowy, nowoczesny i miniaturę taneczną w formacji tanecznej „RYTM” w Szczecinie pod kierownictwem Małgorzaty Olkowskiej, oraz Wiesławy Gogol, promujących Polskę na scenie międzynarodowej odnosząc wraz z zespołem liczne sukcesy. Dzięki 16letniej pracy na obozach i koloniach tanecznych, (jako instruktor) i ponad 20 letniej pracy, jako instruktor posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Bartek Marszałek 

 

swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku. Jego ulubionymi stylami są hip-hop, ragga i dancehall.Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak Monika Cichocka, Kuba Makowczyński, Jaroslaw „Edwin” Siwek, Kuba „Frycek” Frydrychewicz. Tańczył w takich ekipach jak formacja SHO, Jiggy Vibez, *Beeah, Ragga Freaks. Obecnie tancerz ekipy |KLLBO.| prowadzonej przez Kubę „Frycka” Frydrychewicza. Wraz z Jiggy Vibez dowodzonym przez Monikę Cichocką zdobyl 1 miejsce w Reebok Dancehall Clash w 2010 roku. W 2012 roku z zespołem *Beeah sięgnął po wyróżnienie na przeglądzie tanecznym Spontan. Z ekipą |KLLBO.| zdobył wyróżnienie na Asteriadzie 2014, Konfrontacjach Tanecznych 2014, a także 1, 2, oraz 3 miejsce w różnych kategoriach na Przeglądzie Tanecznym Spontan, 2 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Europy w Łowiczu.


Rozwijał się pod okiem instruktorów z najlepszych szkół i ekip w Polsce  Be2Be, FNF, FPC, CARO Dance  a także poza granicami kraju. W Zurychu uczył się pod okiem najlepszych nauczycieli w Szwajcarii w Colombo Dance Faktory” i Zurich Tanztheater Schule” (ZTTS). Wielokrotny uczestnik warsztatów międzynarodowych, gdzie mógł się uczyć od najlepszych na świecie – Anthony Lee, Mike Song, Brian Puspos, Laure Courtellemont, Andrey Bojko.


Występował w wielu klubach i imprezach w Polsce, a także w Szwajcarii m.in. na koncercie Tomm’iego Lee.


Instruktorem tańca został w 2010 roku. Prowadzi zajęcia i warsztaty z takich technik jak hip-hop, ragga i dancehall dla wielu szkół tańca.

 

Anna Jurkowska 

Już od najmłodszych lat rozpierała ją energia, swoją przygodę z tańcem zaczęła jako 5-letnia dziewczynka w Domu Kultury, trenując w zespołach mamy. Przez następne 13 lat trenowała u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. By rozwijać się wszechstronnie w wieku 11 lat zajęła się tańcem nowoczesnym. Trenując pod okiem Augustina Egurolli zdobyła wiele zasłużonych tytułów. Obecnie tańczy w grupie Relise i rozpoczyna naukę na studiach na AWFie w Warszawie. Dziś w atmosferze świetnej zabawy przekazuje tajniki wiedzy tanecznej, stale doskonali się w różnych technikach tanecznych. Jest zrzeszona w Polskiej Federacji Tańca oraz Międzynarodowej Organizacji IDO. Od roku 2000 czynnie bierze udział w zawodach tanecznych w Polsce oraz Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach S?wiata, wraz z zespołem wielokrotnie zajmowała miejsce na podium. Wraz z formacją Reliese Dance Company w 2013r. zdobyła tytuł mistrzyni Świata jazz dance.

2012r. Mistrzostwo świata IFMD w kategorii formacje disco dance junior na We?grzech 2012r. Mistrzostwo świata IFMD w kategorii duety disco dance do lat 15 na Węgrzech 2013r. Mistrzostwo świata IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Mikołajkach 2013r. VII miejsce na mistrzostwach świata IDO w kategorii formacje disco dance senior z grupą Shock Dance Team w Bohum 2014r.

VI miejsce na mistrzostwach Świata IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Mikołajkach 2015r.

II miejsce na mistrzostwach polski IDO w kategorii formacje modern senior w Siedlcach 2016r.

II miejsce na mistrzostwach polski IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Wałbrzychu i wiele innych.

Trenuje trzy razy w tygodniu (w wymiarze 9 godzin) jest wysportowaną i zdolną dziewczyną, która ciężko pracuje wraz z zespołem na swoje sukcesy.

 

Angelika Rutkowska

Kamil Gołębiewski

Wiktoria Ostrowska

 

i GOŚCIE