Obozy

SUMMER DANCE CAMP 2018

Data i miejsce zbiórki (pobierz)

Karta kwalifikacyjna (pobierz)

Regulamin (pobierz)

Spis rzeczy (pobierz)

Deklaracja (pobierz)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra i instruktorzy

Irina Nowak 


W dzieciństwie i młodości uprawiała gimnastykę sportową i akrobatykę (skoki na ścieżce) w szkole mistrzostwa sportowego na Ukrainie. Po ukończeniu szkoły sportowej otrzymała stopień klasy mistrzowskiej w akrobatyce sportowej oraz dyplom instruktora z obydwu kierunków. W Polsce mieszka od 1995 roku. Ukończyła Uniwersytet Warszawski, filologię rosyjską oraz studia podyplomowe Szkolne Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest również instruktorem sportu ze specjalizacją pływania oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją aqua-fitness. Na co dzień pracuje jako nauczyciel języka rosyjskiego w szkole, instruktor rekreacji ruchowej w fitness-klubie oraz prowadzi zajęcia z akrobatyki w zespołach tańca nowoczesnego.

Współpracowała z takimi zespołami jak „Reliese”, „Born2Dance”, „Hand to hand”,  „Rytmix”, „LUZ”, „Stop and go”, „Atr-Station”.

 

Artur Cieciórski 

(ur. 14 sierpnia 1977 roku w Toruniu) zaczął trenować w wieku 12 lat, w Sekcji Akrobatyki Sportowej, gdzie ćwiczył przez osiem lat. Jako 15 latek przez trzy kolejne lata rozpoczyna przygodę z tańcem Break Dance. Okres kolejnych 7 lat tańczył Disco, Disco Show i Show Dance. Następnie był to Hip Hop-New Style, połączony z elementami akrobatyki, wyskokami, piruetami z mocnym akcentem na bit (zacinki) oraz „miękko pływające kroki taneczne”. Karierę kontynuował w Stanach Zjednoczonych, gdzie przez 6 lat występował w 17 stanach Ameryki. Razem z grupą taneczną J.A.T tworzył show w 170 różnych klubach oraz kasynach Las Vegas, między innymi w największym kasynie na świecie FOXWOOD Club ?BB King? Na dzień dzisiejszy jest ekspertem trenerskim, jurorskim, sędziowskim oraz szkoleniowcem z dwudziesto dwu letnim doświadczeniem tanecznym we wszystkich w/w stylach. Ponad to jest licencjonowanym instruktorem fitness, gimnastyki i aerobiku.

Jego pokazy taneczne poprzedzały występy takich gwiazd jak: Ashlee Simpson, Hannah Montana, Young Bloodz, Bobby Valentino , Pussycat Dolls, Baby Bash, Cheri Dennis, Kimberly Locke, Stevie B, Hurricane Chris , Bobby Brown,  T-Pain

Wraz z Grupą J.A.T występował dla sportowców, aktorów, prezenterów TViDJ-ów, takich jak: Lenox Lewis,  LaLa, Chops Turner, DJ Funk Master Flex, Zawodnicy Futbolu Patriots, Jim Brown, Tarrance&Rocsiz MTV,  DJ JP, DJ Louie Devito , Ryan Gomes NBA, DJ Fenesse , David Bautista WWE, DJ Scribble, DJ Deejay Sneana, Diva Ashley Massaro WWE.

Najważniejsze osiągnięcia taneczne

Zwycięzca II edycji programu „You Can Dance ? Po prostu tańcz??,

5-krotny Mistrz Świata Disco i Disco Freestyle,

3-krotny Mistrz Świata Disco Show Duety,

24-krotny Mistrz Polski w kategoriach: Solo Freestyle, Duety Show Dance i Mini Formacje oraz Formacje Disco,

Mistrz Europy w Disco Freestyle,

Zdobywca Pucharu Świata Disco Freestyle

Artur na scenie Taniec, Akrobacje, Sexapil i dobra zabawa. Chętnie występuje na scenie zarówno z polskimi jak i zagranicznymi artystami oraz wziął udział w wydarzeniach „VICTORY?, „Dance Ma Sens 2”, Sopot, Opole. Wystąpił między innymi w reklamach dla firm: – BAKOMA – ERA – MULTIMEDIA – VIFON – CITEM – SONY X-peria – MIGAJ z Nami (kampania dla niedosłyszących) Pojawia się również gościnnie w teledyskach: – ISIS GEE „How About That” – David Bas „Party right now” – Pinnawela „You Can Dance” – Rome „Take a chance”.

Działalność charytatywna Artur od wielu lat wspiera tych najbardziej potrzebujących. Aktywnie działa dla instytucji i organizacji na rzecz chorych dzieci. Stale współpracuje m.in. z Domem Pomocy Społecznej w Grabiu. Prowadzi również koncerty charytatywne, licytacje, pomaga w akcji ?Będzie lepiej? dotyczącej przemocy, molestowania oraz dyskryminacji na tle rasowym, płci i orientacji seksualnej. Wraz z innymi artystami często wspiera akcje dla hospicjum dla dzieci.

Inne pasje Artur ma wiele poza tanecznych zainteresowań. Prowadził klubu „NEXT” w Toruniu oraz restaurację i kawiarnie na toruńskiej starówce. W wolnych chwilach oddaje się jeździe na sportowych motocyklach, sportom motorowodnym oraz nurkowaniu i lataniu motolotnią. Sporty ekstremalne i związane z nimi ryzyko ma we krwi. Artur jest niezwykle barwną postacią, czego odzwierciedleniem jest również jego wizerunek, który zmienia się wraz z potrzebami rynku.

Artur prywatnie Artur to człowiek z mega energią, uśmiechem oraz przyjazną postawą wobec świata i ludzi która nigdy go nie opuszcza. Na szczeblu zawodowym jako prawdziwy profesjonalista, pozostaje zawsze niezmiennie surowy i bardzo wymagający !!! Kieruje się w życiu prostą dewizą: dobrem i pozytywną energią w którą wierzy i dzieli się z innymi ludźmi. Jego motto życiowe to ? Być człowiekiem dla człowieka?

Teraźniejszość Juror Talent Show ?Wisła Łowi Talenty? Juror Talent Show ?Zostań Gwiazdą? Konferansjer oraz prowadzący wiele imprez okolicznościowych. W swojej wieloletniej karierze sportowej i zawodowej zdobył doświadczenie i obycie przed kamerami w TV i Live, często wspartej dodatkowymi umiejętnościami zdobytymi na warsztatach aktorsko-telewizyjnych. Współrealizacja projektu ?Stylizujemy Torunianki? wraz z Tomaszem Jacykowem i Agnieszką Michalczyszyn.

Hanna Mosakowska 

Absolwentka LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Przez 12 lat uprawiała gimnastykę artystyczną w klubie AZS  AWF Warszawa osiągając bardzo wysokie wyniki. Zakończyła swoją karierę sportową w klasie Mistrzowskiej. W programie zajęć zetknęła się z klasyką. Profesjonalnie prowadzone zajęcia na najwyższym poziomie (balet)  tancerze ze Szkoły Baletowej przybliżyły jej atuty tańca. Zainspirowana baletem rozpoczęła naukę tańca nowoczesnego. W roku 1989r. ukończyła Studium Nauczycielskie im. M. Radziwiłowicz na ul. Czerniakowskiej. Następnie ukończyła Studia Wyższe na kierunku pedagogika uzyskując tytuł magistra. Od roku 1995 jest Dyrektorem Ośrodka Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Skorp. W roku 2002 ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego (dokument wydany przez Ministerstwo Kultury  Narodowe Centrum Kultury. Była zatrudniona w szkole jako nauczyciel. Pełniła też funkcję dyrektora szkoły. Obecnie jest trenerem gimnastyki artystycznej i dyplomowanym instruktorem tańca.

Dodatkowo:  kurs kwalifikacyjny gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej , kurs ukonczenia dla kierownikow placówek wypoczynku

 

Piotr  Biniek 

Tancerz, choreograf, dyplomowany instruktor tańca Hip Hop.

Jego taneczna przygoda rozpoczęła się wiele lat temu. Początkowo tańczył Hip Hop. Od kilku  lat zajmuje się New Age. Rozwija swoje umiejętności również w tańcu jazzowym. Podczas prowadzonych zajęć przywiązuje ogromną uwagę do techniki. W zajęciach wykorzystuje locking, waacking oraz elementy break dance. Kiedy tańczy stara się wypełnić każdy bit i  dźwięk  co podkreśla jego perfekcyjny ruch. Poprzez taniec stara się wyrazić siebie, a ruch i muzyka stały się jego sposobem na życie.

Dobra energia i radość życia powodują, że jego zajęcia są pełne pozytywnych wibracji, które udzielają się wszystkim uczestnikom zajęć.  Prowadzi zajęcia w wielu szkołach na terenie Warszawy i okolic z tańca nowoczesnego ?  Hip Hop, disco dance, jazz. Od 2013 roku prowadzi grupę taneczną ? SKORP?, która zdobywa każdego roku nagrody i wyróżnienia. Szkolił się u takich tancerzy  jak :  Cj Salvador, Josh Williams, Andye Jamieson, Lee Daniel, Denzel Chisolm, Galen Hooks, Tony Tran, Jeka Jane, Jun Quemado, Stefano Silvino, Elwira Piorun, Diana Matos. Nadal doskonali swoje umiejętności  w Szkołach Tańca w Polsce i za granicą. Animator zabaw dziecięcych ?  urodzinki dla dzieci. Organizator pokazów tanecznych, imprez okoicznosciowych i tematycznych.  Uczęszcza na studia Uniwersytet & SWPS kierunek psychologia.

Paweł Śląskiewicz, BBoy Śląski!

Przygodę z BBoy-ingiem rozpoczął na przełomie lat 2005-2006, kiedy dołączył do istniejącej już grupy Most Broken Crew. Od tego czasu wiedział, że odnalazł pasję swojego życia. Ciężka praca okupiona wysiłkiem, systematycznością i perfekcją oraz nieustanne rozwijanie swoich umiejętności zaowocowała. Wraz z grupą, coraz częściej brał udział w różnego rodzaju eventach i zawodach. Ten charyzmatyczny bboy ma na swoim koncie udział w teledyskach takich artystów jak: Eldo Jam, Pyskaty Bez Granic, Wigor & Trojak Czysta Forma, a także stałą współpracę z marką odzieżową SSG.

Ponadto, od ponad sześciu lat jako instruktor, skutecznie przekazuje swoją wiedzę i umiejętności młodszym kolegom. Na zajęciach Bboy Śląski kładzie nacisk głównie na technikę wykonywanych ruchów. Jednocześnie dba, aby trening sprawiał przyjemność, przy jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniu możliwości technicznych i kondycyjnych uczestników. Może również pochwalić się ścisłą współpracą z klubem sportowym X60, podczas której poszerza wiedzę na temat ćwiczeń wzmacniających. Od blisko 6 lat uczy swoich podopiecznych, przekazując im całą wiedzę, którą posiada.

Brał także udział w projekcie Adidas represent w 2012 roku. Jego najważniejsze osiągnięcia grupowe to:

– 2007 – 4 miejsce na zawodach Double skill w Warszawie

– 2008 – 3 miejsce na zawodach Crush Moves w Olsztynie

– 2009 – 2 miejsce na zawodach Chełm Bboy battle 10 w Chełmie

– 2010 – 2 miejsce na zawodach break mania w Kętrzynie

– 2010 – Chełm bboys battle / Chełm  1 miejsce

– 2010 – Eliminacje Warsaw Challenge / Warszawa  1 miejsce

– 2011 – Dill Gang Golden Match / Warszawa  2 Miejsce

– 2011 – Chełm bboys battle / Chełm  1 miejsce

– 2012 – FreeMind Festival / Białystok  1 miejsce

– 2012 – Eudezet Anniversary / Łódź  2 Miejsce

– 2012 – Gang Wars / Warszawa  2 Miejsce

– 2014 – Pal Parkiet / Pruszcz Gdański – 2 Miejsce

– 2014 – Udział w imprezie we Włoszech Fluido Jam 9

– 2014 – Art of Breaking – Footwork Battle / Łódź – 3/4 miejsce

– 2015 – Eliminacje Warsaw Challenge

 

Agnieszka Jurkowska 


Dyplomowany instruktor tańca współczesnego.
Założycielka studia tańca Flash Dance. Swoją przygodę taneczną zaczęła w wieku 10 lat. Pierwsze kroki stawiała w Pałacu Młodzieży w Szczecinie . W roku 2002 ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego (dokument wydany przez Ministerstwo Kultury – Narodowe Centrum Kultury, ul. Elektoralna 12).Dodatkowo: – kurs kwalifikacyjny tańca ludowego, kurs pedagogiki zabawy „ KLANZA”, od 1982r tancerka zespołu tanecznego „Rytm” w Szczecinie. 16lat pracy, jako choreograf, inst. K.O. oraz kierownik różnych zespołów tanecznych. Ukończyła kurs dla kierowników i wychowawców placówek wypoczynku.
Obecnie współpracuje z najlepszymi szkołami tanecznymi w całej Polsce. Prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego w Przedszkolach, Szkołach i Klubach Tanecznych. Zespół tańca nowoczesnego „FLASH DANCE”, „Flash Dance II”, „Mały Flash Dance”, „ Mini Flash Dance”, „ Dynamic Dance”, „ Quatro”, „METRUM” i „Małe Metrum” i wielu innych od roku 1997 zdobywa nagrody i wyróżnienia w licznych Przeglądach Tanecznych, Turniejach Tańca oraz konkursach Ogólnopolskich w federacji IDO. Od najmłodszych lat pasjonuje i zajmuje się tańcem. Przez 10 lat tańczyła taniec jazzowy, nowoczesny i miniaturę taneczną w formacji tanecznej „RYTM” w Szczecinie pod kierownictwem Małgorzaty Olkowskiej, oraz Wiesławy Gogol, promujących Polskę na scenie międzynarodowej odnosząc wraz z zespołem liczne sukcesy. Dzięki 16letniej pracy na obozach i koloniach tanecznych, (jako instruktor) i ponad 20 letniej pracy, jako instruktor posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Patryk Rożniecki 

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles:

(Debbie Reynolds Dance Studio,

Millennium Dance Complex),

Danii (Hotstepper),

Paryżu (Harmonic),

Argentynie oraz Londynie (Pineapple Dance Studio).

W 2008 został finalistą drugiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz” co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in.Ramona Ray, Asia Ash, Pinawella, Feel, Beata BB Fesser oraz Sorry Boys. W swoich artystycznym dorobku ma udział w spektaklach takich jak: „Basic Emotions – Copenhagen” „Upiór w Operze”- Opera Podlaska oraz „Klatka Wariatek – La Cage aux Folles” – Teatr Komedia Warszawa, „Chopin Musi Umrzeć” – Teatr Polonia oraz „Open Chopin” w Teatrze Capitol. Na co dzień poświęcając całę swoje serce oraz pasję Patryk realizuje się też jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

Bartek Marszałek 

 

woją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku. Jego ulubionymi stylami są hip-hop, ragga i dancehall.


Szkolił się pod okiem takich tancerzy jak Monika Cichocka, Kuba Makowczyński, Jaroslaw „Edwin” Siwek, Kuba „Frycek” Frydrychewicz. Tańczył w takich ekipach jak formacja SHO, Jiggy Vibez, *Beeah, Ragga Freaks. Obecnie tancerz ekipy |KLLBO.| prowadzonej przez Kubę „Frycka” Frydrychewicza.


Wraz z Jiggy Vibez dowodzonym przez Monikę Cichocką zdobyl 1 miejsce w Reebok Dancehall Clash w 2010 roku. W 2012 roku z zespołem *Beeah sięgnął po wyróżnienie na przeglądzie tanecznym Spontan. Z ekipą |KLLBO.| zdobył wyróżnienie na Asteriadzie 2014, Konfrontacjach Tanecznych 2014, a także 1, 2, oraz 3 miejsce w różnych kategoriach na Przeglądzie Tanecznym Spontan, 2 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Europy w Łowiczu.


Rozwijał się pod okiem instruktorów z najlepszych szkół i ekip w Polsce  Be2Be, FNF, FPC, CARO Dance  a także poza granicami kraju. W Zurychu uczył się pod okiem najlepszych nauczycieli w Szwajcarii w Colombo Dance Faktory” i Zurich Tanztheater Schule” (ZTTS). Wielokrotny uczestnik warsztatów międzynarodowych, gdzie mógł się uczyć od najlepszych na świecie – Anthony Lee, Mike Song, Brian Puspos, Laure Courtellemont, Andrey Bojko.


Występował w wielu klubach i imprezach w Polsce, a także w Szwajcarii m.in. na koncercie Tomm’iego Lee.


Instruktorem tańca został w 2010 roku. Prowadzi zajęcia i warsztaty z takich technik jak hip-hop, ragga i dancehall dla wielu szkół tańca.

 

Anna Jurkowska 

Już od najmłodszych lat rozpierała ją energia, swoją przygodę z tańcem zaczęła jako 5-letnia dziewczynka w Domu Kultury, trenując w zespołach mamy. Przez następne 13 lat trenowała u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. By rozwijać się wszechstronnie w wieku 11 lat zajęła się tańcem nowoczesnym. Trenując pod okiem Augustina Egurolli zdobyła wiele zasłużonych tytułów. Obecnie tańczy w grupie Relise i rozpoczyna naukę na studiach na AWFie w Warszawie. Dziś w atmosferze świetnej zabawy przekazuje tajniki wiedzy tanecznej, stale doskonali się w różnych technikach tanecznych. Jest zrzeszona w Polskiej Federacji Tańca oraz Międzynarodowej Organizacji IDO. Od roku 2000 czynnie bierze udział w zawodach tanecznych w Polsce oraz Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach S?wiata, wraz z zespołem wielokrotnie zajmowała miejsce na podium. Wraz z formacją Reliese Dance Company w 2013r. zdobyła tytuł mistrzyni Świata jazz dance.

2012r. Mistrzostwo świata IFMD w kategorii formacje disco dance junior na We?grzech 2012r. Mistrzostwo świata IFMD w kategorii duety disco dance do lat 15 na Węgrzech 2013r. Mistrzostwo świata IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Mikołajkach 2013r. VII miejsce na mistrzostwach świata IDO w kategorii formacje disco dance senior z grupą Shock Dance Team w Bohum 2014r.

VI miejsce na mistrzostwach Świata IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Mikołajkach 2015r.

II miejsce na mistrzostwach polski IDO w kategorii formacje modern senior w Siedlcach 2016r.

II miejsce na mistrzostwach polski IDO w kategorii formacje jazz dance senior w Wałbrzychu i wiele innych.

Trenuje trzy razy w tygodniu (w wymiarze 9 godzin) jest wysportowaną i zdolną dziewczyną, która ciężko pracuje wraz z zespołem na swoje sukcesy.

 

 

 

i GOŚCIE