Grafik

RUSZYŁY ZAPISY NA NOWY SEZON: biuro@skorp.pl / 605 105 542

Podaj imię i nazwisko

Twój e-mail (wymagane)

Napisz jakie zajęcia Cię interesują i w jakich godzinach możesz uczęszczać.


Warszawa

17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
KIDS 4 - 6 LAT TANIEC NOWOCZESNY Z ELEM. AKROBATYKI.BALETU I GIMN. ART.

18.15 - 19.00 Hanna Mosakowska (ZAPISY)
MAŁY SKORP 7-9 LAT JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI

17.00 - 18.30 Piotr Biniek (ZAPISY)
SKORP HIP HOP 12-15 LAT

18.30 - 19.30 Agnieszka Chrzonstowska
BREAK DANCE

19.00-20.00 Paweł Śląskiewicz ( ZAPISY )
HIP HOP DOROŚLI

19.30-20.30 Agnieszka Chrzonstowska (ZAPISY)
ŚRODA
CZWARTEK
KIDS 4 - 6 LAT TANIEC NOWOCZESNY Z ELEM. AKROBATYKI.BALETU I GIMN. ART.

18.15 - 19.00 Hanna Mosakowska (ZAPISY)
MAŁY SKORP 7-9 LAT JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI

17.30-18.30 Piotr Biniek (ZAPISY)
SKORP HIP HOP 12-15 LAT

18.30 - 19.30 Agnieszka Chrzonstowska (ZAPISY)
BREAK DANCE

19.00-20.00 Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
HIP HOP 12-15 LAT

19.30-20.30 Agnieszka Chrzonstowska (ZAPISY)
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
 
Płońsk SALA A
17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI 9-11 LAT FORMACJA PUENCIK

17.00-18.00: Piotr Biniek
HIP HOP Z ELEM. AKROBATYKI 6-8 LAT FORMACJA MALI GANGSTERZY

18.00-19.00: Piotr Biniek
HIP HOP 12-15 LAT FORMACJA SHADOWS TEEM

19.00-20.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
WTOREK
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

17.00 - 18.00: Angelika Rutkowska (ZAPISY)
TAŃCZĄCE BRZDĄCE 4-6 LAT GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18.10-18.55 Angelika Rutkowska (ZAPISY)
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00 Angelika Rutkowska
ŚRODA
LEKCJE INDYWIDUALNE Z PIERWSZEGO TAŃCA

17.00-20.00
CZWARTEK
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

17.00 - 18.00: Angelika Rutkowska ( ZAPISY)
TAŃCZĄCE BRZDĄCE 4-6 LAT GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18.10-18.55 Angelika Rutkowska (ZAPISY)
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00 Angelika Rutkowska
PIĄTEK
JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI 9-11 LAT FORMACJA PUENCIK

17.00-18.00: Piotr Biniek
HIP HOP Z ELEM. AKROBATYKI 6-8 LAT FORMACJA MALI GANGSTERZY

18.00-19.00: Piotr Biniek
HIP HOP 12-15 LAT FORMACJA SHADOWS TEEM

19.00-20.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
SOBOTA
AKROBATYKA

10.00 - 11.30: Paweł Grzybczyk (GRUPA ZAMKNIĘTA).
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

11.30 - 13.00 Hanna Mosakowska
AKROBATYKA Z ELEM. BALETU I GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ 4 - 6 LAT

13.00-14.00 Hanna Mosakowska (ZAPISY)
 
Płońsk SALA B
16h
16h30
17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
AKROBATYKA

17.30-19.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
BREAK DANCE

19.00 - 20.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
WTOREK
BALET DLA DZIECI

16.30-17.15 Wiktoria Ostrowska (ZAPISY)
AKROBATYKA Z ELEM. BALETU I GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ 4 - 6 LAT

17.15-18.00 Wiktoria Ostrowska (ZAPISY)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA GRUPA PODSTAWOWA

18.00-19.00 Wiktoria Ostrowska (ZAPISY)
ŚRODA
CZWARTEK
LEKCJE INDYWIDUALNE Z PIERWSZEGO TAŃCA

17.00-20.00
PIĄTEK
AKROBATYKA

18.00-19.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
BREAK DANCE

19.00 - 20.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
SOBOTA
AKROBATYKA

10.00 - 11.30: Piotr Biniek (ZAPISY)
AKROBATYKA

11.30 - 13.00: Paweł Grzybczyk (ZAPISY)