Grafik

RUSZYŁY ZAPISY NA NOWY SEZON: biuro@skorp.pl / 605 105 542

Podaj imię i nazwisko

Twój e-mail (wymagane)

Napisz jakie zajęcia Cię interesują i w jakich godzinach możesz uczęszczać.


Warszawa

17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
KIDS 3 - 6 LAT TANIEC NOWOCZESNY Z ELEM. AKROBATYKI,BALETU I GIMNS. ARTYST.

18.00 - 18.45 Hanna Mosakowska ul. Lindego 20 Centrum Rekreacyjno ? Sportowe (ZAPISY)
HIP HOP DZIECI 7-11 LAT

17.00 - 18.30 Piotr Biniek ul. Szegedyńska 9a Budynek Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej (ZAPISY)
HIP HOP & DANCEHALL 12-15 LAT

18.30 - 19.30 Bartek Marszałek ul. Szegedyńska 9a Budynek Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej (ZAPISY)
BREAK DANCE

19.00-20.00 Paweł Śląskiewicz ul. Lindego 20 Centrum Rekreacyjno - Sportowe ( ZAPISY )
ŚRODA
CZWARTEK
KIDS 3 - 6 LAT TANIEC NOWOCZESNY Z ELEM. AKROBATYKI,BALETU I GIMNS. ARTYST.

18.00 - 18.45Hanna Mosakowska ul. Lindego 20 Centrum Rekreacyjno ? Sportowe (ZAPISY)
HIP HOP DZIECI 7-11 LAT

17.00 - 18.30 Piotr Biniek ul. Szegedyńska 9a Budynek Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej (ZAPISY)
HIP HOP & DANCEHALL 12-15 LAT

18.30 - 19.30 Bartek Marszałek ul. Szegedyńska 9a Budynek Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej (ZAPISY)
BREAK DANCE

19.00-20.00 Paweł Śląskiewicz ul. Lindego 20 Centrum Rekreacyjno - Sportowe ( ZAPISY )
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
 
Płońsk SALA A
17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI 7-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

17.00-18.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
HIP HOP Z ELEM. AKROBATYKI 6-8 LAT GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18.00-19.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
HIP HOP 12-15 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
WTOREK
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

18.00 - 19.00: Angelika Rutkowska ( ZAPISY )
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00 Angelika Rutkowska (ZAPISY)
ŚRODA
TAŃCZĄCE BRZDĄCE 3-5 LAT GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18.10-18.55 Angelika Rutkowska (ZAPISY)
CZWARTEK
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

18.00 - 19.00: Angelika Rutkowska ( ZAPISY)
TANIEC NOWOCZESNY 9-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00 Angelika Rutkowska (ZAPISY)
PIĄTEK
JAZZ Z ELEM. AKROBATYKI 7-11 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

17.00-18.00 Piotr Biniek (ZAPISY)
HIP HOP Z ELEM. AKROBATYKI 6-8 LAT GRUPA POCZĄTKUJĄCA

18.00-19.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
HIP HOP 12-15 LAT GRUPA ZAAWANSOWANA

19.00-20.00: Piotr Biniek (ZAPISY)
SOBOTA
AKROBATYKA

10.00 - 11.30: Irina Nowak (ZAPISY)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

11.30 - 13.00 Hanna Mosakowska (ZAPISY)
 
Płońsk SALA B
16h
16h30
17h
17h30
18h
18h30
19h
19h30
20h
20h30
PONIEDZIAŁEK
BREAK DANCE GRUPA ZAAWANSOWANA

17.00-18.30: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
BREAK DANCE GRUPA POCZĄTKUJĄCA

19.00 - 20.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
WTOREK
AKROBATYKA

18.30 - 20.00: Irina Nowak. Start 7.03.2017. (ZAPISY)
ŚRODA
ZAJĘCIA DLA GRUP SPOZA STUDIA

CZWARTEK
ZAJĘCIA DLA GRUP SPOZA STUDIA

PIĄTEK
BREAK DANCE GRUPA ZAAWANSOWANA

17.00-18.30: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
BREAK DANCE GRUPA POCZĄTKUJĄCA

19.00 - 20.00: Paweł Śląskiewicz (ZAPISY)
SOBOTA
IMPREZY URODZINOWE

ZABAWY, ZAJĘCIA TANECZNE 10.00 - 22.00
ZAJĘCIA DLA GRUP SPOZA STUDIA